8-K Artizleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Dost Siteler

En iyi yollayıcılar
Grasko (81)
Aynaların Kehaneti(ilginç) Vote_lcapAynaların Kehaneti(ilginç) Voting_barAynaların Kehaneti(ilginç) Vote_rcap 
Portgas D. Ace (71)
Aynaların Kehaneti(ilginç) Vote_lcapAynaların Kehaneti(ilginç) Voting_barAynaların Kehaneti(ilginç) Vote_rcap 
Deniz A. (6)
pokearda (3)
Başak (1)

En son konular
» Şınavla İlgili Videolar
Aynaların Kehaneti(ilginç) EmptyCuma Ara. 03, 2010 7:59 pm tarafından Grasko

» Üye Olmak! ( Resimli )
Aynaların Kehaneti(ilginç) EmptySalı Kas. 09, 2010 1:55 pm tarafından Grasko

» Cübbeli öcü şelaleden çıktı
Aynaların Kehaneti(ilginç) EmptyCuma Eyl. 17, 2010 11:13 am tarafından Portgas D. Ace

» Photosho hataları
Aynaların Kehaneti(ilginç) EmptyCuma Eyl. 17, 2010 10:34 am tarafından Portgas D. Ace

» Dünyanın en TEHLİKELİ 10 kadını...
Aynaların Kehaneti(ilginç) EmptyCuma Eyl. 17, 2010 10:34 am tarafından Portgas D. Ace

» Sporcu Padişah 4.Murat Han
Aynaların Kehaneti(ilginç) EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 9:15 pm tarafından Portgas D. Ace

» Vampirler gerçekten varmış(mutlaka okuyun)
Aynaların Kehaneti(ilginç) EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 8:41 pm tarafından Portgas D. Ace

» Aynaların Kehaneti(ilginç)
Aynaların Kehaneti(ilginç) EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 8:31 pm tarafından Portgas D. Ace

» Yabancı Filmlerde Türk İzleri (Mutlaka Bakın)
Aynaların Kehaneti(ilginç) EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 8:12 pm tarafından Portgas D. Ace

Aynaların Kehaneti(ilginç)

Aynaların Kehaneti(ilginç) Empty Aynaların Kehaneti(ilginç)

Mesaj tarafından Portgas D. Ace Perş. Eyl. 16, 2010 8:31 pm

Simdi yazıcaklarımı kendine çok güvenen aklını kontrol edebilecek kişiler yapsın!!!
Kalp hastası olanların denememesi önerilir
odanıza gidin.yanınızda bi ayna olsun.eğer odanızda boy aynası varsa daha iyi ama normal boyutlu bi banyo aynasıda olur.hiç ses olmicak odada.odanın ışklarını kapatın 1 dk falan karanlıkta oturun sonra,odanızdaki aynanın önüne sandalye koyun.biraz gevşeyin.sonra arka üstünüzden gelcek şekilde loş bi ışık bulun, yakın ve aynanın önüne oturun arkanızdaki duvarda neler göreceğinizi hayal bile edemezsiniz.bişeyler görmeye başlayınca hemen kalkmaya çalışın.hemen kalkamadığınızı görüceksiniz.bunun için o aynanın başına hemen kalkıcam hemen kalkıcam diye kendinizi şartlandırarak oturun çabuk kalkamazsanız kafayı üşütme oranınız baya yüksek.aynaların gizemini kimse çözemedi..."[/size]

bide herhangi bi durumda mesuliyet kabul etmiyorum...
Denenilmemesi önerilir...

Bazı yorumlar

arkadaşlar ben denedim.inanmamıştım ilk başta.zaten inanmazdım böle şeylere ama deneyince çok pişman oldum.denememenizi şiddetle öneriyorum.eğer deneyeceksenizde başlayınca kalkmak için bol bol besmele çekin yoksa kımıldıyamıyosunuz.ben hala tir tir titriyorum valla.size tek önerim denemeyin.pişman oluyorsunuz
---------------------------------------------------------------------------------------------------

yae biliim hiç inandırıcı gelmemişti bana ama gerçekten çok kötüydü.gece evin bütün ışıklarını açtımda uyudum.evde kimsenin olmamasıda ayrı bi felaketti

---------------------------------------------------------------------------------------------------

ben yaptım arkadaşlar arkamda zombi gibi birşey vardı sunni felç oldum bakmamk için gözümü bile kırpamadım sonra ablam beni fark etti hemen ışıkları açtı o olaydan sonra 5 dk sunni felç geçirmişim üstünede bayılmışım odama nasıl geldimi düşündüm sonra evde ablamı ve ablam polis çağırmış onları gördüm 5 gün sonra psikolag tedavim var

ben anlatırdım ama sanki anlatırsam yeniden gelcekmiş gibi geliyor ablama bile anlatamadım

Alıntıdır hic denemedim bana sacma geldi deneyecek arkadasların yorumlarını beklyorum belki ben aksam denerim Very Happy
Portgas D. Ace
Portgas D. Ace
Admin
Administrator

AdminAdministrator

Artistlik Puanı : 2147488630
Puan Ver : 0

https://8kartizleri.yetkin-forum.com

- Similar topics